Тель-Авів - Петра як дістатися

Тель-Авів - Петра як дістатися

У ситуаціях коли відпустка випадає рідко а подивитися хочеться багато туристи прагнуть поєднати в одній поїздці кілька країн. Для тих хто їде в Ізраїль і хоче захопити ще щось цікаве підходящим варіантом буде поїздка в неповторну Петру на території Йорданії. Петра стародавня столиця набатеїв - це одне з визнаних чудес світу. Місце є архітектурною та історичною пам'яткою планети. Ціле місто вирубане в червоних скелях. Мільйони туристів прагнуть побачити приголомшливу Петру. Дістатися з Тель-Авіва в Петру не так складно як здається на перший погляд.

Найпростіший спосіб здійснити поїздку з Тель-Авіва до Йорданії - це у складі організованої екскурсійної групи. Тривалість туру - 16 годин. Маршрут будується зазвичай наступним чином: переліт з Тель-Авіва в Ейлат (близько 1 години) трансфер на кордон з Йорданією перетин кордону і трансфер до Петри (ще близько 3 годин) екскурсія по Петрі (близько 4 годин) обід повернення в Ізраїль і зворотний переліт Ейлат-Тель-Авів. Вартість такої поїздки - близько 300 євро додатково оплачується віза. Такий тур можна придбати в туристичному бюро (бронювати бажано мінімум за 3 дні до поїздки). Для туристів, які мають у своєму розпорядженні час і бажають вивчити пам'ятки Петри досконально турбюро пропонують екскурсії з Тель-Авіва до Йорданії на 2-3 дні.

Острів Крит

Острів Крит

У славетній численній плеяді грецьких островів Крит - найбільший і найбільш туристичний один з найбільших у Середземному морі. Його омивають три моря: Критське Лівійське та Іонічне. Столиця острова - Іракліон. Крит - це південь Європи його острів-супутник Гавдос вважається найбільш південною точкою цієї частини світу.

Де знайти Музей героїв «Повістей Бєлкіна»

Де знайти Музей героїв «Повістей Бєлкіна»

До складу музейного комплексу Болдіно включено село Львівка яке розташоване за 8 км від Великого Болдіно. Саме там розташована садиба де можна знайти Музей героїв «Повістей Бєлкіна».

Де знаходиться Варшава

Де знаходиться Варшава

У сучасному світі не багато знайдеться людей, які не знають де знаходиться Варшава. Це місто є польською столицею а також найбільшим (як по населенню так і по території) містом країни.

Острів Батам

Острів Батам

До складу Індонезії входить провінція Острова Ріау. Батам - один з цих островів. Таку ж назву носить і найбільше місто цієї провінції. Острів Батам розташований за 20 кілометрів на південь від Сінгапуру населяють його переважно малайці і китайці. Сусідні острови - Бінтан Булан Ремпанг Галанг і Комбол.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND