Острів Батам

До складу Індонезії входить провінція Острова Ріау. Батам - один з цих островів. Таку ж назву носить і найбільше місто цієї провінції. Острів Батам розташований за 20 кілометрів на південь від Сінгапуру населяють його переважно малайці і китайці. Сусідні острови - Бінтан Булан Ремпанг Галанг і Комбол.


Колись на Батамі було кілька міст але в міру зростання забудови кордону між ними стерлися. При цьому найбільшим населеним пунктом острова вважається Нагоя. Разом з островами Бінтан і Карімун Батам складає вільну економічну зону. Розвиток туризму почався тут наприкінці 80- років після присвоєння цього статусу. На острові є свій аеропорт смуга якого визнана найдовшою в Індонезії.


Одна з головних визначних пам'яток Батама - мости Бареланг. Їх шість, і вони пов'язують Батам з іншими островами (є також водне транспортне сполучення між ними). Мости були побудовані за фінансового сприяння Німеччини. Їх назва складена з назв трьох островів - Батама, Ремпанга і Галанга.

На Батамі варто відвідати села, в яких живе корінне населення острова, і побачити буддійські храми. У Нагої розташовані два з них, Маха Віхара Дута Майтре і Віхара Буддхі Бхакті.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND