Де знаходиться Варшава

У сучасному світі не багато знайдеться людей, які не знають де знаходиться Варшава. Це місто є польською столицею а також найбільшим (як по населенню так і по території) містом країни.


Якщо розглядати географічне положення міста більш детально то можна відзначити що воно знаходиться приблизно за півтори сотні кілометрів від польсько-білоруського кордону. Найбільш близьким до польської столиці закордонним містом є білоруський Брест.


Територія на якій розташована столиця називається Мазовецькою низинністю. Середня висота цієї низинності над рівнем моря становить сто дванадцять метрів.

Говорячи про географічне положення столиці потрібно ще відзначити що вона розділена річкою на дві майже рівні частини. Причому всі найцікавіші пам'ятки знаходяться в лівій половині міста.

Розташування столиці обумовлює особливості тутешнього клімату дуже м'якого і комфортного. Взимку тут ніколи не буває по-справжньому суворих морозів а влітку ви не будете страждати тут від спеки. Найбільш дощовий час тут - це середина літа. Втім дощі навіть у цей час не настільки сильні щоб перешкодити огляду пам'яток або зіпсувати задоволення від подорожі.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND