Улюблені ресторани Хемінгуея

У Старій Гавані є кілька місць пов'язаних з ім'ям знаменитого письменника Ернеста Хемінгуея. Він жив тут близько двох десятиліть написав кілька романів спілкувався з місцевими ходив у бари їздив на риболовлю. Прямо в центрі міста в готелі «Амбос Мундос» працює невеликий музей Хемінгуея а ще тут досі приймають відвідувачів улюблені ресторани письменника.


Бар «La Bodeguita del Medio» на каллі Емпедрадо починає свою роботу в половину одинадцятого ранку. Сам Хемінгуей приходив у нього до полудня. Якщо ви зробите так само то вам просто може не вистачити місця. Бар мініатюрний і дуже популярний у туристів. Вибір алкоголю тут невеликий - в асортименті всього лише один коктейль - мохіто який обожнював Хемінгуей. Коштує напій 10 куків але народ охоче платить ці гроші - не стільки за спиртне скільки за атмосферу відповідну тій самій Старій Гавані часів Хемінгуея.


Ще одне знакове місце яке шанувальник творчості Хемінгуея не зможе пропустити - це ресторан «El Floridita» працює з 1817 року. Тут Хемінгуей замовляв виключно дайкірі. На тому місці де він сидів за барною стійкою тепер знаходиться його бронзовий двійник.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND