Де знайти Музей героїв «Повістей Бєлкіна»

До складу музейного комплексу Болдіно включено село Львівка яке розташоване за 8 км від Великого Болдіно. Саме там розташована садиба де можна знайти Музей героїв «Повістей Бєлкіна».


Село Львівка належало родині Пушкіна. Ніяких особняків за часів Олександра Сергійовича тут не було. Господський будинок в якому зараз працює Музей героїв «Повістей Бєлкіна» був побудований приблизно в середині XIX століття. З визначних пам'яток у Львівці крім панського будинку є ще церковно-парафіяльна школа і Олександро-Невська церква.


Велике Болдіно і Львівка не пов'язані громадським транспортом. Доїхати у Львівку від маєтку Пушкіна можна або на таксі або на туристичних автобусах якщо ви прибули в Болдіно в складі екскурсійної групи. Більшість туристів охочих потрапити у Львівку просто йдуть туди пішки. Від Музею-заповідника Болдіно по Пушкінській вулиці потрібно дійти до автомобільної траси яка огинає село і слідувати по ньому в праву сторону до найближчої дороги йде за межі Великого Болдіно.

Через 2 км шляху справа можна побачити гай Лучинник яка теж включена в заповідник Болдіно. Якщо нікуди не згортати з дороги то вона призведе прямо до села Львівка.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND