Оглядова на Розпятській дзвіниці

До складу музейного комплексу «Олександрівська слобода» входять кілька цікавих об'єктів. Більшість туристів починають своє знайомство з територією музею з Распятської дзвіниці. На її вершині обладнаний оглядовий майданчик. Відвідувачі часто цікавляться як працює дзвіниця і де продаються квитки дозволяють піднятися нагору.


Незважаючи на те що гуляти Олександрівською слободою можна безкоштовно на виставки відкриті в деяких місцевих будівлях, до яких належить і Распятська дзвіниця пустять тільки за наявності квитка. Його можна придбати біля входу зліва в касі.


Експозиція музею в дзвіниці Розп'яття Христового оповідає про час коли Олександрівською слободою керував цар Іван Грозний. На верхньому поверсі обладнаний оглядовий майданчик куди правда пускають тільки навесні і влітку. Взимку там занадто вітряно і незатишно.

Розп'ятська дзвіниця датована XVI століттям відома тим що ще за часів Івана Грозного вона стала випробувальним майданчиком для першого на Русі літального апарату. Якийсь холоп Микита сконструював крила і спробував на них злетіти з дзвіниці. Йому це вдалося він залишився цілий але був страчений царем за вільнодумство.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND