Тель-Авів - Петра як дістатися

У ситуаціях коли відпустка випадає рідко а подивитися хочеться багато туристи прагнуть поєднати в одній поїздці кілька країн. Для тих хто їде в Ізраїль і хоче захопити ще щось цікаве підходящим варіантом буде поїздка в неповторну Петру на території Йорданії. Петра стародавня столиця набатеїв - це одне з визнаних чудес світу. Місце є архітектурною та історичною пам'яткою планети. Ціле місто вирубане в червоних скелях. Мільйони туристів прагнуть побачити приголомшливу Петру. Дістатися з Тель-Авіва в Петру не так складно як здається на перший погляд.

Найпростіший спосіб здійснити поїздку з Тель-Авіва до Йорданії - це у складі організованої екскурсійної групи. Тривалість туру - 16 годин. Маршрут будується зазвичай наступним чином: переліт з Тель-Авіва в Ейлат (близько 1 години) трансфер на кордон з Йорданією перетин кордону і трансфер до Петри (ще близько 3 годин) екскурсія по Петрі (близько 4 годин) обід повернення в Ізраїль і зворотний переліт Ейлат-Тель-Авів. Вартість такої поїздки - близько 300 євро додатково оплачується віза. Такий тур можна придбати в туристичному бюро (бронювати бажано мінімум за 3 дні до поїздки). Для туристів, які мають у своєму розпорядженні час і бажають вивчити пам'ятки Петри досконально турбюро пропонують екскурсії з Тель-Авіва до Йорданії на 2-3 дні.


Що стосується самостійної поїздки то потрібно враховувати що виїхати на орендованій в Ізраїлі машині за кордон не можна. Тому поїздку доведеться будувати за таким самим маршрутом (літак + таксі або місцевий автобус). На перший погляд вона здається економічнішою але на ділі може обійтися навіть дорожче. Складно передбачити всі можливі труднощі і несподівані проблеми з транспортом або на кордоні вирішення яких в груповому турі візьме на себе гід.


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND