Вірджинія-Біч

Вірджинія-Біч - місто в штаті Вірджинія в США. Він розташований у Чесапікській затоці Атлантичного океану. Це найбільше місто штату. Нещодавно вченими соціологами економістами та екологами було проведено дослідження найбільших міст США за результатами якого Вірджинія-Біч був визнаний найблагополучнішим містом в країні.


У 1607 році в південну гавань Чесапікської затоки увійшли три кораблі «Сюзанна Константа» «Щасливий шлях» і «Відкриття» якими керував капітан Крістофер Ньюпорт. Розвиток курортної інфраструктури почався в XIX столітті коли зріс попит на сімейні курорти. У 1888 році сюди провели електрику і побудували залізницю. Готелі швидко росли на узбережжі перетворюючи місто Вірджинія-Біч на процвітаючий курорт.


Музей військової авіації - один з найцікавіших музеїв Вірджинії-Біч. Тут зібрана авіатехніка починаючи з 40 років і до нашого часу. Екскурсії проводять військові у відставці, які дуже добре знають літаки і чудово розповідають про історію авіації.

Океанаріум Virginia Aquarium & Marine Science Center - це не тільки популярна пам'ятка міста, яка полюбилася відпочивальникам і місцевим жителям. Тут також знаходиться науковий центр, що вивчає проблеми моря. У музею багато цікавих освітніх програм для дітей і дорослих.

У місті є й інші, не менш цікаві туристичні об'єкти: найбільший аквапарк Ocean Breeze Waterpark, музей берегової охорони, найбільший концертний майданчик на 20000 місць, музей сучасного мистецтва, а також безліч розважальних центрів, парків атракціонів, ресторанів і магазинів.

Вірджинія-Біч є місцем проведення безлічі свят і фестивалів: день Нептуна музичні пивні спортивні фестивалі авіашоу Oceana Air Show та інші видовищні заходи.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND