Вінья-дель-Мар

Вінья-дель-Мар - місто з населенням в 325 тисяч осіб і адміністративний центр однойменної комуни розташований на тихоокеанському узбережжі Чилі.


Вулиці міста Вінья-дель-Мар - чудова можливість зануритися в атмосферу минулого століття. Численні замки і старі особняки, що належать багатим сім'ям, прикрашають місто, сьогодні в них розміщені музеї та готельні комплекси. Особливої уваги заслуговує Муніципальне казино, де можна провести незабутній вечір.


У місті активне культурне і художнє життя з великим розмаїттям концертів і престижних музичних фестивалів. Найзнаменитіший фестиваль пісні Вінья-дель-Мар, який проводиться в лютому кожного року в саду Ла Квінта Вергара - обов'язковий для любителів музики захід.

Прогулянки будуть цікавими і приємними по Плаза дель Рело поруч з пляжами, місцева пам'ятка - квітковий годинник, і біля готелю Мірамар, де розташований Кастільо Вульф, старий замок, побудований німецькими іммігрантами.

У центрі міста розташовані торгові галереї, є великий шопінг-центр - «Молл Марина Арауко», пов'язаний мостовими переходами з торговими центрами «Еспасіо Урбано» і «Бульвар Марина».

Ринок «Муейє Вергара» - відмінне місце для покупки сувенірів і ексклюзивних товарів але тільки за готівку. Типовий місцевий сувенір - печиво алфайо (alfajor) яке можна купити в невеликих кондитерських магазинах по всьому центру міста. Це печиво з начинкою з карамелі крему фруктів або ягід покрите шоколадом.

Традиційна страва - молюски з сиром і рибою рейнетою (machas a la parmessana y reineta) найкраще замовляти в ресторані морепродуктів «La Gatita».

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND