Вінніпег

Вінніпег - це велике місто на заході Канади, що є столицею канадської провінції Манітоба. Місто розташоване практично в самому центрі материка в місці злиття великих річок Ред і Ассинибьон. Назву місто отримало завдяки розташованому недалеко озеру яке індіанці називали «Win nipee» що означає брудна вода.


Історія міста Вінніпег має чимало яскравих сторінок. Першими «білими людьми» відвідали ці місця французи на чолі з офіцером П'єром де Вареном. Вони і заснували в 1738 р. в цих місцях форпост Fort Rouge. Через деякий час район перейшов у володіння англійців ставши власністю Компанії Гудзонова затоки.


У 1812 р. прибула група шотландських поселенців заснувала тут перше біле поселення під назвою Колонія Червоної річки. До 1872 р. тут вже налічувалося понад 1800 жителів тоді ж Вінніпег був офіційно внесений до списку канадських міст. Величезний поштовх у розвиток міста дала прокладена в 1885 р. канадська Тихоокеанська залізниця.

У 1972 р. 13 міст і селищ об'єдналися в агломерацію - Великий Вінніпег з населенням понад 700 тис. жителів і площею 465 кв. км.

Вінніпег - це прекрасне місто для любителів яскравих вражень і розваг. У Форксі розташувався найдовший на землі каток. Зовсім недалеко від ковзанки знаходиться справжній рай для скейтбордистів - парк Плаза. У парку Вайтшелл, крім відпочинку на озерах, туристам пропонуються захоплюючі подорожі на каное або човнах, піші тури, і, звичайно ж, риболовля на річці Вінніпег, де можна зловити гігантських осетрів.

Найпопулярніше місце для літнього відпочинку - це озеро Вінніпег з облаштованими пляжами і зведеними кемпінгами. Любителі гірськолижного відпочинку можуть відправитися на гірськолижний курорт Фалкон.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND