Куди піти з дітьми у Валдаї

Валдай розташований приблизно на середині шляху між Москвою і Санкт-Петербургом. Незважаючи на свої скромні розміри він вважається знаменитим туристичним центром куди приїжджають тисячі туристів у тому числі і з дітьми. Куди піти з малюками у Валдаї що їм показати?


Головне що приваблює приїжджих у Валдаї - це розташований неподалік заповідник «Валдайський» з густими лісами чистими озерами упорядкованими майданчиками для відпочинку та еко-стежками якими можна бродити днями напролет. Для туристів з дітьми теж передбачений нескладний маршрут який називається «Лісові таємниці». Його протяжність становить лише 2 км. Подорожники зможуть побачити справжнє болото зібрати врожай лісових ягід відпочити в зручних альтанках знайти струмок зі смачною водою.


У самому Валдаї варто показати дітям Музей дзвонів де гостям дозволять самостійно дзвонити в дзвіночки. У краєзнавчому музеї експозиція якого розповідає про життя у Валдаї в минулих століттях можна провести кілька захоплюючих годин розглядаючи старовинні важкі праски пузаті самовари майстерно вишиті скатертини масивні друкарські машинки тощо.

На набережній Валдайського озера можна знайти непогані дитячі атракціони. На вулиці Леніна гостей очікує ще одна розвага - тут на дрібному струмку мешкають качки яких можна годувати хлібом.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND