З редакції: Готуємося до осіннього дурного сезону

Це було зі «старим» і з новим для мене на цьому тижні. Огляди Samsung Galaxy S3 повертаються, і я поклав свою AT&T SIM назад в HTC One X. Це завжди добре, коли я беру телефон через пару місяців і опиняюся в знайомому місці - і не хочу покласти трубку. І це було так для мене з One X.

У мене була інша причина знову взяти One X - HTC змінила спосіб, яким він обробляє функцію екранного меню. Джеррі не без розуму від цього, але я думаю, що це гідний компроміс. Я, ймовірно, найбільше підтримую екранні кнопки, як на Galaxy Nexus або новому Motorola Atrix HD, з ємнісними кнопками HTC, які йдуть другими. Я безумовно за фізичну кнопку додому, в яку Samsung все ще закоханий. (І я не бачу, щоб Семмі вбив це найближчим часом.) О, і AnandTech змусив HTC заявити, що зміна параметрів меню буде поширена на інші телефони на базі Sense. Має сенс.


В останні дні також обговорювалися HTC One X + з чотирьохядерним процесором з частотою 1,7 ГГц. Кілька думок з цього приводу:

  1. Ми винні в цьому, як і всі інші, але нам всім дійсно потрібно припинити використовувати кількість ядер в якості основного дескриптора для цих платформ.
  2. Те ж саме стосується мегагерца. Якщо ви помітите різницю 200 МГц у переробленій архітектурі, то вам більше енергії. Але більшість людей не можуть. Це просто більш безглузде повторення специфікацій.
  3. Дорожня карта NVIDIA Tegra 3 вже давно доступна для громадськості. Підходить Tegra 3 + (він же «Кай»). За ним підуть «Вейн» і «Грей» і, нарешті, Tegra 3 з модемом Icera LTE. Це все старі (але бажані) новини.

Так що так. Нові речі йдуть. Багато чого, насправді.

А тепер кілька інших думок.

Samsung нарощує...

Ми повільно просуваємося шляхом осіннього релізу. Поки що ми впевнені, що Samsung Galaxy Note 10.1 буде випущений 15 серпня в Нью-Йорку. Так, ми вперше побачили Galaxy Note 10.1 на конгресі Mobile World в Барселоні. Наприкінці лютого. І я готовий посперечатися, що те, що ми побачимо в Нью-Йорку наступного тижня, буде трохи відрізнятися, будь то апаратне забезпечення, або програмне забезпечення, або обидва. Є прецедент для таких змін, але це все ще змушує нас задуматися, чому, чорт візьми, пристрій оголошено за місяці до релізу, тільки побачити зміни по дорозі.

Чи стали ми (учасники виставок) новими фокус-групами? Навряд чи. Але це все ще трохи дивно.

Тоді є Samsung Galaxy Note 2, який ми повинні побачити на IFA в Берліні в кінці цього місяця. Що буде у Note 2, якого немає у оригінальної Note? Гарне питання.


Інше питання, яке поставили наші друзі з TmoNews, - що готується оголосити про випуск Galaxy Note другого покоління до продажів T-Mobile (США) GNote, які повинні початися в будь-який час. Тільки це помилкове питання.

Оригінальна Galaxy Note була анонсована 1 вересня 2011 року на IFA. Ми не отримали його на американському перевізнику до 19 лютого 2012 року - понад п'ять місяців потому. Безумовно, справедливо ставити під сумнів терміни випуску TMOUS оригінальної Galaxy Note через майже рік після того, як вона була оголошена, з наступником на горизонті. Знову ж таки, ви берете те, що ви можете отримати. І хоча можливо, що Samsung спробує запустити наступний Galaxy Note по всьому світу, як це було з Galaxy S3, я не думаю, що це станеться. Ми, ймовірно, через кілька місяців (принаймні) побачимо, як наступна Galaxy Note з'явиться на прилавках.

Цікавий факт...

Волейбол у приміщенні, яке ви спостерігали на Олімпійських іграх, проходить в Earl's Court - те ж саме місце, де ми були в травні для анонсу Galaxy S3.

Довгий слог патентних випробувань...

Таким чином, Samsung (і, так, я втомлююся писати про Семмі в цій колонці) і Apple проводять дні і дні в суді з приводу патентів. Це важливі речі. І цікаві речі. І, так, до смішного нудно. І у мене немає абсолютно ніякого бажання переписувати чужий звіт про це.

Замість цього я рекомендую вам прочитати історії від людей, які насправді знаходяться в залі суду. Це як і раніше не те ж саме, що бути там - нюанси, мова тіла і тонкощі суду може бути важко перекласти на друк - але це так само добре, як і в цьому випадку. (І у мене є відчуття, що всі прибили свої описи незадоволення судді Коха.)

Цей процес або захоплюючий, або просто порожній, але у цього є кілька важливих наслідків. Слід уникати звичайної гри в телефонний блогер. (Гірше того, що я бачу інформацію з третіх рук. Переклад перезаписуваних історій.) Я? Я читаю всі речі D, Грані і Reuters.

Але якщо ви дозволите мені цей невеликий поприщі: будь-хто, хто думав, що суддя Ко збирається надати Apple повну перемогу над випуском вже загальнодоступних документів... ну, цього ніколи не станеться.


Посилання Google Play

Можливо, ви помітили, що ми спростили спосіб зв'язку з додатками в магазині Google Play. І, чесно кажучи, ми повинні були зробити це давним-давно. Просто знайдіть кнопку «Отримати з Google Play». Натисніть її, і ви потрапите прямо в додаток - на телефоні або в веб-браузері.

Google Play зробив установку додатків настільки простою, що ми позбавляємося від QR-кодів. Просто натисніть і встановіть.

TTFN. Злови тебе цього тижня.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND