Як працюють плани AT&T Next?

Якщо ви той тип, який повинен мати останні і найкращі телефони на ринку, але не може дозволити собі купувати телефони безпосередньо, план AT&T Next може підійти саме вам.


Замість того, щоб платити повну звичайну ціну за цей новий телефон, AT&T розділить вартість телефону на 12-30 внесків (залежно від вашого кредитоспроможності), щоб ви могли отримати цей новий телефон сьогодні і просто оплатити його за рахунок додаткової оплати ваш щомісячний рахунок. Але остерігайтеся дрібного шрифту.


Я можу отримати новий телефон, не вкладаючи гроші?

Тільки якщо у вас є «висококваліфікований кредит» відповідно до стандартів AT & T. Якщо ви вже є клієнтом AT&T, це означає, що ви завжди оплачували свої щомісячні рахунки повністю і своєчасно. Вони чітко заявляють, що тільки висококваліфіковані клієнти мають право на знижку 0 доларів США, і навіть стверджують, що не всі мають право навіть на авансовий платіж Опція наступного плану. Ви, напевно, знаєте, чи добре ви працюєте з AT&T чи ні.

Я маю право на опціон на $0. Я повинен це зробити?

Це дійсно залежить. Давайте подивимося, як розподіляється вартість для всіх різних варіантів (виключаючи вартість вашого бездротового плану):

План AT&T Next 24

(Купівля телефону за ціною 650 доларів без грошей.)

Повна вартість телефону оплачується більш ніж у 30 внесків: $650/30 = $21,67 кожного місяця.

24 платежі до моменту оновлення: 21,67 х 24 = 520,08 дол. За телефон.

План AT&T Next 18

(Купівля телефону за ціною 650 доларів без грошей.)


Повна вартість телефону оплачується в 24 внески: $650/24 = $27,09 щомісяця.

18 платежів у розстрочку до можливості оновлення: $27,09 x 18 = $487,62 за телефон.

План AT&T Next 12

(Купівля телефону за ціною 650 доларів без грошей.)

Повна вартість телефону оплачується більш ніж за 20 платежів: $650/20 = $32,50 кожного місяця.

12 платних внесків до можливості оновлення: 32,50 х 12 = 390 дол. За телефон.

План AT&T Next 12

(Купівля телефону за ціною $650 з 30% оплати як початковий внесок.)

Початковий внесок у момент купівлі: $ 195.


Ціна телефону, що залишилася, оплачується протягом 28 місяців: $455/28 = $16,25 щомісяця.

12 платежів у розстрочку до можливості оновлення: $16,25 x 12 = $195, виплачені в розстрочку.

Загальна сума, виплачена до оновлення: $ 390

Давайте розберемося з цим

На папері може мати сенс піти на план AT&T Next 24, якщо ви відповідаєте вимогам, тому що це дешева щомісячна плата без грошей вниз. Але, почекавши 2 роки, поки цей варіант оновлення може повернутися, щоб вкусити вас. Подумайте про це на сайті AT&T:

Ваш обмін повинен бути в хорошому фізичному стані і повністю функціональним, щоб відповідати вимогам. Це означає:


  • Він повинен вмикатися і вимикатися.
  • Екран повинен бути неушкодженим, без будь-яких сколів і функціонувати належним чином.
  • Пристрій не повинен мати розривів або тріщин.
  • Батарея повинна бути включена.
  • Блокування активації було відключено (наприклад, Find My iPhone).

Тепер ви знаєте краще, ніж будь-хто інший, наскільки добре ви дбаєте про свій телефон. Якщо ви схильні до нещасних випадків і завжди, здається, пошкоджуєте свій телефон, подумайте, чи зможе ваш телефон пережити до двох років використання і використання, залишаючись у хорошому фізичному стані, як зазначено AT & T.

З іншого боку, якщо ви можете дозволити собі 30% початкового внеску, ви в кінцевому підсумку заплатите менше в цілому, перш ніж настане період оновлення, включаючи значно меншу місячну плату в порівнянні з AT&T Next 12 $0), і потрібно тільки потурбуватися про підтримку телефону в хорошому стані протягом року, перш ніж приймати рішення про оновлення.

Вам також буде доступно оновлення тільки в тому випадку, якщо ваш обліковий запис все ще в хорошому стані. Припустимо, ви вирішили використовувати план AT&T Next 12 без початкових внесків, але час від часу вам доводиться платити вчасно. Це може вплинути на вашу репутацію висококваліфікованого клієнта і, отже, вплинути на вашу здатність до оновлення, що буде означати, що вам доведеться оплачувати залишок свого телефону.

Що станеться, якщо я відмовлюся від своєї послуги AT&T?

Ви будете платити решту вартості, що залишилася на звичайній ціні телефону на момент реєстрації.

Але мені не доведеться оплачувати залишок телефону, якщо я оновлюся?

Вірний.


Але вам доведеться відправити телефон назад і почати все заново з новим телефоном, включаючи додатковий авансовий платіж на новому телефоні.

Що якщо я просто хочу залишити телефон?

Вам не потрібно торгувати і оновлювати телефон. Якщо ви абсолютно любите свій телефон і хочете зберегти його, ви можете просто виконати решту платежів на пристрої, і тоді це все ваше.

Добре, але чи є приховані платежі?

О, ти краще повір, що є. Крім стандартних державних зборів і зборів за обслуговування, вони згадують «плату за поповнення» в розмірі 35 доларів США і плату за оновлення в розмірі 15 доларів США.

Що станеться, якщо я відправлю поштою свій телефон для заміни, і AT&T визначить, що це не підходить.

Ось дійсно заплутана частина, яка для деяких може бути повним провалом угоди. Відповідно до мови на їхньому сайті, скажімо, ви відправляєте в свій телефон, і вони кажуть, що він занадто пошкоджений, або ви навіть забули його розблокувати. Ви не тільки будете платити за залишок коштів на телефоні, але і не повернуть вам телефон. Прочитайте для себе тут, але конкретної замітки в розділі «Після відправки»:

Ваш телефон повинен відповідати всім наступним стандартам (див. вище), або з вашої наступної платіжної угоди AT&T може бути списана решта суми:


Тоді є ця замітка:

* AT&T, її постачальники і постачальники не зможуть повернути будь-який пристрій, на якому ви торгуєте.

Таким чином, ґрунтуючись на цій логіці, якщо ви відправите свій телефон для обміну, але AT&T вирішить, що він не відповідає їх критеріям для обміну, вони виставлять вам непогашений залишок повної вартості телефон і тримати пристрій. Це означає, що ви заплатили повну ціну за телефон, яким користувалися протягом року, може, двох, і вам нічого показати.

Оставь. І, крім того, ви дізнаєтеся тільки після того, як підключитеся до іншого тарифного плану AT&T Next з новим телефоном, щоб почати платити. Знову ж таки, все це засновано на мові на сайті AT&T, тому не намагайтеся обдурити AT&T, відправивши пошкоджений телефон, інакше ви в кінцевому підсумку заплатите за нього - буквально.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND