Samsung Pay з'явиться в Сінгапурі 16 червня

Раніше цього року Samsung оголосила, що її сервіс безконтактних платежів дебютує в Сінгапурі, його першому ринку в Південно-Східній Азії. Сьогодні виробник оголосив, що Samsung Pay почне працювати в країні з 16 червня. Клієнти, які використовують Galaxy S7, S7 Edge, Note 5 і S6 Edge +, зможуть отримати доступ до сервісу цифрових платежів.

Samsung Pay буде доступний для власників карт American Express, MasterCard і Visa, а також для клієнтів в Сітібанку, DBS/POSB, OCBC Bank і Standard Chartered. Samsung також обмірковує співпрацю з найбільшим в країні оператором Singtel з мобільних платежів.


Сінгапур буде першим в Південно-Східній Азії, приєднається до Південної Кореї, США, Китаю та Іспанії в якості країн, які пропонують Samsung Pay

Сінгапур, 10 червня 2016 р. - Samsung Electronics Сінгапур сьогодні оголосив про те, що він стане першим в Південно-Східній Азії, який зробить доступним Samsung Pay починаючи з 16 червня. Безпечний і простий у використанні Samsung Pay можна використовувати для здійснення покупок практично в будь-якому місці 1 дебетові картки або кредитні картки приймаються. Фактично, Samsung Pay є єдиним мобільним гаманцем, який дозволяє користувачам оплачувати свої сумісні смартфони Samsung на терміналах, які приймають безконтактні платежі, а також на тих, які не приймають безконтактні платежі.

"З моменту появи Samsung Pay в минулому році ми побачили значну динаміку і отримали широке визнання з боку споживачів. Samsung Pay переглянув способи оплати і використання своїх смартфонів ", - сказав Томас Ко, віце-президент і глобальний генеральний директор Samsung Pay. в Samsung Electronics. «Ми раді надати цю послугу споживачам Сінгапуру, і ми сподіваємося впровадити додаткові послуги, щоб стимулювати інновації в мобільній комерції і вести їх, надаючи споживачам більш безпечний, розумний і кращий мобільний гаманець».

"Ми надзвичайно раді тому, що Samsung Pay тепер доступний в Сінгапурі. Будучи першим ринком в Південно-Східній Азії, де буде запущений наш сервіс мобільних платежів, Сінгапур відкриє шлях для впровадження Samsung Pay в регіоні ", - сказав Стівен Су, президент Samsung. Електроніка Сінгапур.

Пан Су додав: "Ми встановили широкі партнерські відносини з картковими мережами, емітентами і продавцями для Samsung Pay, які будуть доступні практично в будь-якому місці для споживачів в Сінгапурі, так що кожен може мати можливість насолоджуватися простотою, безпекою і зручністю мобільного телефону. Платіжний сервіс. Підтримуючи як безконтактні, так і безконтактні платежі, ми впевнені, що ця перевага допоможе підвищити популярність у користувачів Samsung Pay. Більше того, ви можете здійснювати будь-які платежі в Samsung Pay2, аж до ліміту вашої кредитної картки.

Комплексна екосистема

Партнерська екосистема Samsung Pay постійно розширює свою партнерську екосистему, щоб забезпечити більшу гнучкість, доступ і вибір для клієнтів у Сінгапурі. В даний час Samsung Pay співпрацює з великими платіжними мережами, такими як American Express3, MasterCard і Visa, і такими великими банками, як Citibank, DBS/POSB, OCBC Bank і Standard Chartered.

Крім того, Samsung і Singtel вивчатимуть можливості співпраці у сфері мобільних платежів.


Торгова екосистема При запуску Samsung Pay буде прийнята в переважній більшості торгових точок, де б не приймалася MasterCard або Visa, і не обмежується торговцями, які перейшли на безконтактні термінали. Сінгапурські споживачі зможуть використовувати Samsung Pay у своїх улюблених популярних мережах, а також у тисячах незалежних магазинів. Для продавців, які ще не оновили безконтактні термінали, власна технологія Samsung Pay MST (Magnetic Secure Transmission) дозволяє здійснювати безконтактні платежі на наявних торгових терміналах.

У рамках зусиль Samsung щодо забезпечення безперебійної роботи для клієнтів Samsung Pay з моменту їх першого використання Samsung Pay Samsung активно залучає окремих продавців, навчаючи їх касирів і позначки про приймання в точках продажів. Samsung Pay представить близько 40 відданих продавців при запуску. З моменту запуску клієнти відразу зможуть використовувати Samsung Pay в більшості магазинів4 в наступних категоріях:

  • Супермаркети і цілодобові магазини
  • Універмаги
  • Салони краси і здоров'я
  • Продукти харчування та напої
  • Магазини одягу та стилю життя
  • Магазини електроніки та меблів
  • Подорожі та розваги

Більше, ніж оплата послуг

Безпечний і простий у використанні сервіс мобільних платежів, Samsung Pay можна використовувати для здійснення покупок практично скрізь, де приймаються кредитні та дебетові картки.

  • ПРОСТО: З Samsung Pay кожна транзакція стає супер легкою. Вам просто потрібно провести пальцем вгору, щоб відкрити останню транзакцію за кредитною або дебетовою карткою, відсканувати відбиток пальця або ввести PIN-код і провести оплату.
  • БЕЗПЕЧНО. У кожній окремій транзакції Samsung Pay використовує зашифрований цифровий токен для заміни конфіденційної інформації карти для запобігання шахрайства. Ваша платіжна інформація захищена краще, ніж будь-коли раніше. Для транзакцій, здійснених в Samsung Pay, для авторизації потрібен зареєстрований відбиток пальця або PIN-код, тому ви можете контролювати кожен платіж. Зашифрована інформація про відбитки пальців зберігається в окремій захищеній області вашого пристрою. Провідна в галузі платформа безпеки Samsung KNOX, що отримала «сильні» оцінки серед всіх мобільних платформ безпеки для Corporate Managed Security5, забезпечує захист ядра в режимі реального часу і відстежує шкідливі програми і дії на вашому пристрої для додаткової безпеки.
  • МАЙЖЕ ЗАВЖДИ: Samsung Pay приймається практично скрізь, де ви можете провести або торкнутися своєї кредитної або дебетової картки. Завдяки використанню запатентованої технології Samsung MST разом з NFC (Near Field Communication), Samsung Pay буде сумісним з більшістю існуючих і нових платіжних терміналів, що дозволить користувачам розплачуватися сумісним смартфоном Samsung практично в будь-якому місці. Завдяки MST користувачі з Сінгапуру можуть також використовувати Samsung Pay для транзакцій понад 100 доларів США.

Досвід Galaxy Pay Samsung Pay є прикладом того, як Samsung продовжує розширювати межі обладнання, програмного забезпечення і послуг, створюючи пристрої, розроблені для поліпшення способів підключення, обміну, організації та вилучення більшого з життя. Компанія перевизначає те, що можливо, за межами сьогоднішніх технологій, представляючи сукупність безшовних мобільних додатків, щоб забезпечити додаткову гнучкість і зручність для життя споживачів.

Samsung Pay буде доступний на Samsung Galaxy Note 5 4G +, S6 Edge + 4G +, S7 4G + і S7 Edge 4G + починаючи з 16 червня в Сінгапурі.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND