PlayStation 4 отримує підтримку HDR і більше в прошивці 4.0

Після оголошення про оновлення прошивки разом з PS4 Pro і PS4 Slim минулого тижня Sony випустила оновлення для завантаження на кожній PlayStation 4. Версія прошивки 4.0 - досить серйозне оновлення з точки зору програмного забезпечення PlayStation, яке практично не змінилося з моменту випуску консолі.

Тепер геймери можуть організовувати свій контент в папки і виводити його у форматі HDR на телевізори, які його підтримують, і все це з злегка вдосконаленого інтерфейсу. Ось що вам потрібно знати, щоб максимально використовувати оновлення.


Підтримка HDR

HDR означає високий динамічний діапазон, і це остання причина, чому вам потрібно купити новий телевізор На відміну від 4K (або Ultra HD), який фокусується на підвищенні роздільної здатності, HDR покращує діапазон кольору і контрастності. Коротше кажучи, HDR-телевізори можуть відображати більш широкий діапазон кольорів, більш яскравий білий, більш темний чорний і більш плавні градієнти між ними.

У той час як традиційні технології відображення мають тенденцію до втрати деталей у світлих і темних місцях, HDR-дисплеї забезпечують велику деталізацію, при цьому виглядаючи більш природно завдяки більш широкій колірній гамі. Останнє оновлення прошивки PS4 дозволяє виводити всі консолі Sony поточного покоління у форматі HDR, але для цього вам знадобиться екран, який може відображати його першим.

Не всі 4K/UHD телевізори В (або монітори) відповідають HDR, і існує кілька різних стандартів. Якщо ви хочете купити HDR-сумісний екран, переконайтеся, що ви шукаєте стандарт «Ultra HD Premium». Ці дисплеї є одними з найдорожчих на ринку в даний час, і багато з «доступних» екранів з високою роздільною здатністю на ринку ще не включають цю функцію.

Якщо у вас є HDR-дисплей, ви можете увімкнути цю функцію в меню «Параметри» > «Звук та екран» > «Параметри відеовиходу».

Теки: місце для всього

Власники PS4 з великою кількістю ігор (або ті, хто регулярно отримує всі щомісячні безкоштовні ігри PlayStation Plus для, незалежно від того, збираються вони грати в них чи ні) важко знайти те, що вони хочуть на деякий час. З прошивкою 4.0 папки значно спрощують організацію.

Теки можуть бути створені як на головному екрані запуску контенту, так і всередині бібліотеки. Щоб створити теку:


  1. Виділіть гру або програму та натисніть кнопку «Параметри» на контролері.
  2. Створіть та назвіть нову теку або виберіть існуючу.
  3. Використовуйте функцію сортування, щоб вибрати порядок, в якому ви хочете, щоб ваш елемент відображався.
  4. Хіт ОК.

Зміни, які ви робите на головному екрані, будуть відображені в бібліотеці, і навпаки. Бібліотека також трохи відрізняється і тепер містить вкладку «Покупки» і кілька опцій сортування для програм, ігор і теле- і відеосервісів.

Нове швидке меню та екран обміну

Ви можете активувати Швидке меню, натиснувши і утримуючи кнопку PS у центрі контролера. Раніше меню використовувалося для вимикання консолі, зміни звуку і налаштувань контролера, а також для закриття поточної запущеної програми. Sony додала кілька додаткових опцій на вибір.

За замовчуванням швидке меню надає додаткові параметри для гри, в яку ви граєте в даний момент, наприклад, трофеї, інші гравці, з якими ви граєте, та інші ігрові сесії, в які ви можете вступити. Є також варіанти, щоб побачити онлайн друзів, зіграти саундтреки до відеоігор на Spotify і змінити статус онлайн.

Виберіть «Налаштувати», щоб змінити порядок відображення цих елементів, і вимкніть все, що ви не будете використовувати. Ви також можете додати ще декілька ярликів, у тому числі параметри «Доступність», швидкий доступ до спільнот, кнопку «Вечірка» для групування з друзями і параметр «Трансляція» для потокової передачі.

Це меню більше не приховує весь екран, але займає більшу частину лівого боку. Це приємна, але не зовсім революційна зміна також відбивається на екрані «Поділитися».

Лик фарби

Sony також реалізувала кілька інших змін інтерфейсу, наприклад, оновлений екран «Що нового». Ігрові досягнення, акції та інші події більше не відображаються в брудній сітці на користь прокрутки в стилі Facebook. Ви також можете отримати доступ до популярного контенту з правого боку, поряд з гравцями, яких ви, можливо, знаєте або хочете підписатися.

Інформаційний екран, який з'являється під кожною грою і додатком, також був переглянутий. Трофеї тепер відображаються зверху, з трансляціями і медіа в розділі Trending. Все виглядає трохи краще.


PS4 Pro і передача даних

Sony дійсно хоче, щоб ви купили їх нову консоль, і вони максимально спрощують переміщення ваших старих даних на нову машину з дротовим з'єднанням Ethernet. Просто перейдіть до пункту меню Параметри > Система > Перенесення даних з іншого PS4 на новій консолі, щоб почати процес.

У примітках до випуску є зміни, характерні для Pro, які не будуть мати ніякого ефекту, поки він не буде випущений 10 листопада. Перші користувачі зможуть використовувати Remote Play на своєму Mac або ПК. у повному 1080p і насолоджуйтеся Share Play в 1080p також.

Також є підтримка мовлення 1080p на 30 або 60 кадрів на YouTube і 1080p на 30 кадрів на Twitch.

Встановіть прошивку 4.0 зараз

Ваш PS4 або запропонує вам оновити при наступному включенні, або при наступній спробі з'єднання з PSN. Якщо з якоїсь причини ваша консоль цього не зробила, перейдіть у «Параметри» > «Оновлення програмного забезпечення» і дотримуйтеся інструкцій.

Які функції ви хочете, щоб Sony додала в PS4? І ви будете купувати PS4 Pro? Дайте нам знати, що ви думаєте в коментарях.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND