2 нові круті плагіни WordPress і розуміння структури теми WordPress

У першій статті, яка, як я сподіваюся, стане звичайною функцією, я розповім про деякі нові плагіни WordPress, теми і функції WordPress, які ви можете використовувати у своєму власному блозі WordPress На цьому тижні я розповім про чудову альтернативу часто All одному SEO; плагін, який дає вам можливості системи публікації WordPress, але дозволяє виводити статичні HTML-файли для хостів, які не підтримують PHP; а також показує, як розібратися в деяких файлах шаблонів, що містяться в каталозі вашої теми.

Структура теми та шаблони

Перш ніж ви прочитаєте це, загляньте в каталог вашої теми WordPress і подивіться, які файли він містить, зокрема, все, що закінчується на .php


За ці роки видавнича система WordPress розробила міцну основу для шаблонів, яка дозволяє дизайнерам створювати прості і складні теми в міру необхідності. Найпростіша тема може включати лише один файл index.php, що є абсолютним мінімумом. Кожна сторінка на вашому сайті буде відображатися за допомогою цього типового шаблону.

WordPress працює так, що кожен раз, коли запитується сторінка, він буде шукати відповідний файл шаблону для типу показаного контенту - якщо нічого не знайдено, він буде продовжувати узагальнювати шаблон, який шукає, поки, нарешті, він не видасть і використовує index.php

Ключем до налаштування вашої теми WordPress є розуміння ієрархії, в якій WordPress буде шукати. Ви можете знайти повну ієрархічну діаграму на сайті кодексу WordPress, але ось урізана версія, яку я зробив раніше.

Наприклад, коли користувач переглядає архіви на своєму сайті для повідомлень категорії X, WordPress спочатку спробує використовувати шаблон під назвою category-x.php, який належить тільки до категорії X. Якщо він не може його знайти, він буде узагальнений до category.php, який призначений для будь-якого виду архіву категорій. В іншому випадку він переходить до ще більш узагальненого archive.php (який також може використовуватися для відображення щомісячних архівів, архівів тегів або авторських архівів). Більшість тем буде включати, принаймні, archive.php, але якщо ні, WordPress буде використовувати index.php.

То як це допоможе нам? Добре, якщо у вас вже є шаблон архіву, але ви хочете налаштувати, наприклад, спосіб відображення категорії «смішних картинок», все, що вам потрібно зробити, це скопіювати файл archives.php в новий файл під назвою category-funny-pictures. php, і відрегулюйте відповідно.

У наступній статті я покажу вам, як саме ви можете створити спеціальну сторінку для категорії «сімейні фотографії», в яку входить мініатюра фотографії.


Статичний вивід HTML

Правда полягає в тому, що WordPress - це, насправді, найпростіша (безкоштовна) система публікації контенту в Інтернеті. Менш ніж за 5 хвилин ви зможете встановити його, легко змінити зовнішній вигляд і завантажити контент. В даний час не існує іншої доступної системи, яка б володіла такою потужністю з таким вдосконаленим користувальницьким інтерфейсом і настільки широким відкритим співтовариство розробників вихідного коду навколо нього.

Однак не всі з нас можуть запускати файли PHP або мати доступ до сервера бази даних, тому в цьому випадку єдиний варіант - використовувати програму WYSIWYG, таку як Dreamweaver, для створення файлів HTML або кодувати їх вручну. Ну, більше немає. Цей плагін дозволяє вам використовувати автономну установку WordPress. або запустіть десь домен розробки, потім виведіть весь сайт у статичні HTML-файли, щоб ви могли просто завантажити їх!

Навіщо ти це робиш? Наприклад, ви можете розмістити сайт у будь-якому місці без бази даних - наприклад, вашого веб-простору Apple Mobile.me. По-друге, ви отримуєте значне підвищення швидкості, оскільки сайту більше не потрібен доступ до бази даних або парсинг сценаріїв PHP на боці сервера.

Єдиним недоліком є те, що ви втратите інтерактивність вашого блогу, наприклад, вбудовану систему коментування WordPress (яка використовує базу даних для оновлення сторінки новими коментарями). Автор плагіну пропонує використовувати сторонній постачальник коментарів, такий як Disqus, щоб обійти це, але будьте готові до невеликого редагування теми.

SEO Ultimate

Довгий час All-In-One був правлячим королем плагінів WordPress SEO, але його день настав. SEO Ultimate абсолютно повна, ця функція містить безліч додатків, пов'язаних з SEO, але найприємніше, що ви можете деактивувати будь-які непотрібні додатки за допомогою простої панелі управління.

Отже, що ж пропонує цей плагін крім очевидних мета-переписувань ключових слів/заголовків?

  • Монітор 404 - необхідний, якщо ви перемістили свій блог або отримуєте багато неправильних вхідних посилань, цей модуль дозволить вам точно знати, де і чому відбуваються помилки 404, щоб ви могли зробити відповідну дію 301.
  • Оптимізатор кулі - який зводить ваші красиві URL-адреси до мінімуму, видаляючи з них непотрібні слова, такі як «а» і «the».
  • Дослідник конкуренції - потужний інструмент для тих, хто сподівається потрапити на нішу на ринку. Цей модуль дозволяє досліджувати URL-адреси або ключові слова, щоб визначити ступінь конкуренції.
  • Автоматичний глибокий зв'язок - якщо ви виявите, що постійно пов'язуєте певні ключові слова з деякими з ваших найкращих статей, дайте цьому інструменту зробити посилання для вас. Просто вкажіть ключові слова, які ви хочете зв'язати, URL-адресу і, як за чарівництвом, він буде застосовуватися по всьому сайту.
  • Маскування посилань - якщо ви запускаєте успішну партнерську програму, але боїтеся бути за неї покараними, то вам це сподобається. За допомогою цього модуля ви можете приховати свої партнерські посилання, наприклад, щоб виглядати як http://yourdomain.com/out/url.

Ось і все нові плагіни для WordPress, хлопці. Слідкуйте за оновленнями, оскільки наступного тижня я розповім про деякі приголомшливі нові теми, які ви можете налаштувати, і покажу, як саме перетворити це невловиме зображення у вигляді архіву мініатюрних нотаток. Коментарі, пропозиції та відгуки у розділі коментарів нижче, будь ласка!


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND